Kidobott karácsonyfákból biomassza

A korábbi évekhez hasonlóan – a Pannon Hőerőmű Zrt.-nek köszönhetően – Pécsen a kidobott karácsonyfák…

Emissziós értékek:
por koncentráció

Határérték: 20 mg/Nm3

fásszárú biomassza-tüzelésű kazán:

7.0 mg/Nm3

lágyszárú biomassza-tüzelésű kazán:

6.0 mg/Nm3

Ön tudta ezt?

Magyarország energiaigényének kétharmadát jelenleg importból elégíti ki, viszont a biomasszát mind helyben állítják elő.

Álláshirdetések

Adatrögzítő

A Pannon-Biomassza Kft. a Veolia Energia cégcsoport tagja

ADATRÖGZÍTŐ

munkakörbe keres munkatársakat

Ami a leendő munkatársunk feladata lesz:
  • Tüzelőanyag-rakományok érkeztetése, nyilvántartás kezelése.
  • Tüzelőanyag-rakományok mérlegelésével kapcsolatos adminisztráció.
  • Közúton és vasúton beérkező tüzelőanyag-rakományok beszállítói szerződésekben meghatározott specifikáció szerinti azonosítása.
  • Nyilvántartja és vezeti a tüzelőanyag-beérkezéssel kapcsolatos adminisztrációt.
  • EKÁER ügyintézés

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek
  • Monotonitástűrés

Amennyiben a leírt pozíció felkeltette Ön vagy hozzátartozója érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a bruttó fizetési igénye (alapbér) feltüntetésével az allas@veolia.com e-mail címre.