Kidobott karácsonyfákból biomassza

A korábbi évekhez hasonlóan – a Pannon Hőerőmű Zrt.-nek köszönhetően – Pécsen a kidobott karácsonyfák…

Emissziós értékek:
NOx koncentráció

Határérték: 250 mg/Nm3

fásszárú biomassza-tüzelésű kazán:

166.0 mg/Nm3

lágyszárú biomassza-tüzelésű kazán:

181.0 mg/Nm3

Ön tudta ezt?

A világon felhasznált energia 14%-át, a fejlődő országokban 35%-át biomasszából nyerik.

Álláshirdetések

Tüzelőanyag elszámoló

A Pannon-Biomassza Kft. a Veolia Energia cégcsoport tagja

TÜZELŐANYAG ELSZÁMOLÓ

munkakörbe keres munkatársakat

Munkavégzés helye: Pécs

Ami a leendő munkatársunk feladata lesz:
  • A beérkezett tüzelőanyag napi, havi nyilvántartása, elszámolása, napi kapcsolattartás a laborral, a faátvevőkkel és a telephelyvezetővel.
  • A tüzelőanyag átvétel ellenőrzése, rögzítése.
  • Heti, havi, éves statisztikák, jelentések készítése.
  • Napi, heti, havi elszámolások és adatszolgáltatások készítése.
  • Tüzelőanyag megfelelőségi nyilatkozatok egyeztetése és ellenőrzése a külső partnerekkel.

Elvárások:
  • Érettségi
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek

Amennyiben a leírt pozíció felkeltette Ön vagy hozzátartozója érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a bruttó fizetési igénye (alapbér) feltüntetésével az allas@veolia.com e-mail címre.