Kidobott karácsonyfákból biomassza

A korábbi évekhez hasonlóan – a Pannon Hőerőmű Zrt.-nek köszönhetően – Pécsen a kidobott karácsonyfák…

Emissziós értékek:
NOx koncentráció

Határérték: 250 mg/Nm3

fásszárú biomassza-tüzelésű kazán:

168.0 mg/Nm3

lágyszárú biomassza-tüzelésű kazán:

86.0 mg/Nm3

Ön tudta ezt?

Európa legnagyobb szalmatüzelésű erőműve alig nagyobb teljesítményű, mint a pécsi lesz. Az angliai Ely-ban található blokk teljesítménye 40 MW.

Álláshirdetések

Szállítószalag gépkezelő

A Pannon-Biomassza Kft. a Veolia Energia cégcsoport tagja
munkaerő kölcsönzés keretében

SZÁLLÍTÓSZALAG GÉPKEZELŐ

munkakörbe keres munkatársakat

Munkavégzés helye: Pécs

Ami a leendő munkatársunk feladata lesz:
  • Tüzelőanyag szállító berendezések és az ezekhez kapcsolódó segédberendezések kezelése, karbantartása, felügyelete
  • A munkaterület és a berendezések tisztántartása.
  • Faapríték hombárok, utasítás szerinti töltése
  • Apríték téri feladatok elvégzése: csapadékvíz gyűjtő rendszer tisztítása, a garmadák locsolása

Elvárások:
  • min. 8 általános iskolai végzettség
  • megbízhatóság, precíz munkavégzés
  • nagy munkabírás

Előny:
  • tűzvédelmi szakvizsga
  • nehézgépkezelő jogosítvány

Amennyiben a leírt pozíció felkeltette Ön vagy hozzátartozója érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a bruttó fizetési igénye (alapbér) feltüntetésével az allas@veolia.com e-mail címre.