Kidobott karácsonyfákból biomassza

A korábbi évekhez hasonlóan – a Pannon Hőerőmű Zrt.-nek köszönhetően – Pécsen a kidobott karácsonyfák…

Emissziós értékek:
NOx koncentráció

Határérték: 250 mg/Nm3

fásszárú biomassza-tüzelésű kazán:

168.0 mg/Nm3

lágyszárú biomassza-tüzelésű kazán:

86.0 mg/Nm3

Ön tudta ezt?

Egy tonna szalma elégetésével annyi energia termelhető, mint 400 liter fűtőolajjal.

Álláshirdetések

Nehézgépkezelő és bálaoperátor

A Pannon-Biomassza Kft. a Veolia Energia cégcsoport tagja a pécsi telephelyére keres

NEHÉZGÉPKEZELŐ ÉS BÁLAOPERÁTOR

pozícióba teljes munkaidőben határozatlan időtartamra munkatársakat munkaerőkölcsönzés keretében

Munkavégzés helye: Pécs
Feladatok:
  • Híddaru és rakodógépek kezelése
  • Szalma tüzelőanyag mozgatása
  • Híddaru és rakodógépek karbantartása
  • Munkaterület és környezetének takarítása
Elvárások:
  • Építő és anyagmozgató gép kezelői bizonyítvány (OKJ 32 582 02) - 4511 gépcsoport
  • Hasonló területen szerzett gyakorlat
Előny:
  • C kategóriás jogosítvány
  • Tűzvédelmi szakvizsga

Amennyiben a leírt pozíció felkeltette Ön vagy hozzátartozója érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a bruttó fizetési igénye (alapbér) feltüntetésével az allas@veolia.com e-mail címre.