Fűtsünk gazdaságosan mecseki szénnel!

Okos tipp: mindenkinek jó alternatívát kínál az import tüzelő kiváltására a vasasi szén

Emissziós értékek:
por koncentráció

Határérték: 20 mg/Nm3

fásszárú biomassza-tüzelésű kazán:

1.0 mg/Nm3

lágyszárú biomassza-tüzelésű kazán:

8.0 mg/Nm3

Ön tudta ezt?

A világon felhasznált energia 14%-át, a fejlődő országokban 35%-át biomasszából nyerik.

Álláshirdetések

Lakatos

Jelentkezési határidő: 2017-09-22

A Pannon Hőerőmű Zrt. a Veolia Energia cégcsoport tagja a Karbantartó üzemébe keres

LAKATOS

pozícióba
teljes munkakörben, határozatlan időtartamra munkatársat.

Munkavégzés helye: Pécs

Feladatok:

  • Az erőművi berendezések tervszerű és eseti gépészeti karbantartása, meghibásodásuk esetén a hiba elhárítása, javításuk.
  • Segédüzemi berendezések karbantartása, javítása.
  • Nagyjavítások alatt, igény esetén, 2-3 fős munkacsapat operatív irányítása, koordinálása, karbantartói munkájuk előkészítése és kivitelezése.

Elvárásaink:

  • Szakirányú (elsősorban lakatos) végzettség
  • Nagy munkabírás

Előnyt jelent:

  • Nehézgépkezelő, targoncakezelő jogosítvány
  • Hegesztő végzettség, gyakorlat
  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat

Jelentkezési határidő: 2017. szeptember 22.

Fényképes önéletrajzát a pozíció megnevezésével az allas@veolia.com e-mail címre várjuk.